Рушник з капюшоном
Теплий і м'який дитячий рушник з капюшоном виготовлено з високоякісної 100% бавовни. Відмінно вбирає воду та захищає мокру голову дитини від холоду. Вільний крій не обмежує і не обмежує рухів малюка, що купається.
Розмір: 80 х 80 см
Максимальна температура прання 40°
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akuku |
| Тип | Рушник з капюшоном |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 80 см |
| Колір | Сірий |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | З капюшоном |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал | Махрові |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Розміри | 80x80 см |
| Вид | Рушник-тюрбан |
| Призначення | Банні |
| Декорування | Дитяче |
| Комплектація | Один предмет |
| Кількість предметів, шт | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴

