Шезлонг-гойдалка Lionelo RALF
Шезлонг-гойдалка Lionelo Ralf може використовувати дитину від народження до досягнення нею ваги 9 кг або доки вона не почне самостійно сидіти. Продукт має функцію автоматичного виявлення руху. Детектор уловлює рухи малюка і починає його заколисувати так само інстинктивно, як і його опікун. Качалка Ліонело Ральф має варіант гойдання з п'ятьма різними рівнями швидкості. Рух хитання бічне: вправо-вліво. Вбудований таймер дозволяє вибрати одне із трьох значень часу гойдання - 8, 15 або 30 хвилин. У цей час вбудована музична скринька з 12 спокійними мелодіями та з'ємна пов'язка на голову з 2 іграшками успішно розважать вашого малюка. Lionelo Ralf мають блокаду, завдяки якій ви легко трансформуєте їх із гойдалок у шезлонги. Завдяки 2-ступінчастому регулюванню нахилу спинки дитина може залишатися в ній у лежачому положенні. Lionelo Ralf оснащена широким сидінням відповідної форми, голова малюка фіксується м'якою подушкою. У разі забруднення оббивку можна легко зняти і випрати, а сам виріб легко переносити з кімнати в кімнату завдяки невеликій вазі.
Живлення від батареї або мережі - вхід USB
Всі вироби з каруселлю: 70 х 65 х 82 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Антиковзні накладки на ніжках | Так |
| Положення нахилу спинки | 2 |
| Особливості | Мелодії, Ремені безпеки, Ігрові підвіски, Регульована спинка |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Шезлонг |
| Комплектація | |
| Електронний музичний блок | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 9 кг |
| Знімний чохол | Сидіння, Спинки |
| Механізм гойдання | Так |
| Контроль гойдання таймером | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Дитячий вік | Від народження,1 місяць, 2 місяці, 3 місяці,4 місяці,5 місяців,6 місяців,7 місяців,8 місяців,9 місяців, 10 місяців, 11 місяців,1 рік |
| Регулювання нахилу спинки | 2 положення нахилу спинки |
| Допустима вага дитини | 9 кг |
- Ціна: 5 599 ₴

