Прогулянкова коляска Lionelo IRMA GREEY STONE



4 999 ₴
4 699 ₴
- В наявності
- Код: 128807003
+380 (99) 437-24-77
1Vodafone
- +380 (63) 247-03-122Life
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прогулянкова коляска Lionelo IRMA
Lionelo IRMA - унікальний візок, який заворожує з першої прогулянки. Завдяки маневреним 6-дюймовим колесам з фіксатором і поворотними ручками кожна поїздка принесе задоволення як дитині, так і батькові. Великий і глибокий балдахін із вікном захистить малюка від сонця, дощу та вітру. Комфорт маленькому досліднику також забезпечує стьобаний матрац з якісною бавовняною підкладкою.
4-ступінчасте регулювання спинки з положення сидячи в положення лежачи - дитина може комфортно спати під час поїздок ручки, що обертаються на 360°, для більшого комфорту батьків Високоякісна тканина меланжу з лляною структурою модних, зі смаком оформлених квітів. Місткий кошик для покупок Зручний органайзер та кишеня для дрібниць
Характеристики:
- Стандарт EN1888-1:2018
- Вікова категорія: 6-36 місяців
- Діапазон ваги: до 15 кг
- Тип колес: Піна Eva
- Блокування коліс: Так
- 5-точкові ремені безпеки
- Матеріали: Каркас - Сталь, Оббивка - Поліестер
- Гальма: Так
- Регулювання: балдахін, ручка, спинка, підніжка, ремені
- Установка сидіння: обличчям вперед
- Розміри в розкладеному вигляді - 49x81x101 см
- Розміри у складеному вигляді - 27x34x104 см
- Розмір передніх колес - 14 см, задніх колес - 14 см
- Вага виробу: 7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Колір | Сірий |
| Механізм складання | Тростина |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 8 шт. |
| Тип передніх коліс | Подвійні |
| Тип задніх коліс | Подвійні |
| Матеріал коліс | EVA |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | Ні |
| Комплектація коляски | Бампер, Роздільник для ніг, Підніжка, Кошик для покупок, Прогулянковий блок |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 49 см |
| Довжина | 81 см |
| Висота | 101 см |
| Вага | 7 кг |
| Діаметр передніх коліс | 14 см |
| Діаметр задніх коліс | 14 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 27 см |
| Довжина у складеному вигляді | 34 см |
| Висота в складеному вигляді | 104 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована підніжка | Так |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Прогулянкові |
| Основний колір | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Дитячий вік | 6 місяців,7 місяців,8 місяців,9 місяців, 10 місяців, 11 місяців,1 рік, 1.5 року, 2 роки,3 роки,2.5 року |
| Вага коляски, кг | 7 |
| Ширина шасі | 49 см |
| Амортизація | Да |
| Поворотність коліс | Поворотні |
| Автокресло | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴

